Marszałek napisał(a):

Modlić się już tylko i wyłącznie. Jak ktoś taki debilizmy wypisuje albo co gorsza je powtarza.
Słaby skład,bo weszło tak napisało. A tam, jak wiemy, słowo ciałem się staje.
|
Jeśli bijecie do mnie, to chcę tylko powiedzieć, że pisałem o tym dużo wcześniej niż weszło. A co do waszej pewności że zmiana trenera pomoże, to życzę powodzenia. Dziwię się tylko waszej naiwności, że nagle przyjdzie nowa miotła i wszystko będzie ok. To jest dopiero debilizm.