Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2618
Stary 19.09.2012, 15:34
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Modlić się już tylko i wyłącznie. Jak ktoś taki debilizmy wypisuje albo co gorsza je powtarza.

Słaby skład,bo weszło tak napisało. A tam, jak wiemy, słowo ciałem się staje.
Jeśli bijecie do mnie, to chcę tylko powiedzieć, że pisałem o tym dużo wcześniej niż weszło. A co do waszej pewności że zmiana trenera pomoże, to życzę powodzenia. Dziwię się tylko waszej naiwności, że nagle przyjdzie nowa miotła i wszystko będzie ok. To jest dopiero debilizm.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując