0 22 napisał(a):

|
Nie no, daj spokój. Garguła to chyba obecnie najgorszy piłkarz ekstraklasy. On jest emanacją wszystkiego co najgorsze w polskim futbolu: gwiazdorstwo, zblazowanie, kompletne wypalenie, tumiwisizm.
|
Zapominasz o jego walorach czysto piłkarskich. To rzadki przykład "rozgrywającego", który potrafi mieć ponad 50% strat, z czego kilka groźnych.
Jak się porówna jego grę z pomeczowymi wypowiedziami, gdzie ewidentnie widać jak bardzo chłopak jest zadowolony ze swojej postawy na boisku, to można wyciągnąć jeden wniosek: schizofrenia. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak żenująco słaby miał tak wysokie mniemanie o sobie.