Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22259
Stary 18.09.2012, 23:09
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Nie no, daj spokój. Garguła to chyba obecnie najgorszy piłkarz ekstraklasy. On jest emanacją wszystkiego co najgorsze w polskim futbolu: gwiazdorstwo, zblazowanie, kompletne wypalenie, tumiwisizm.
Zapominasz o jego walorach czysto piłkarskich. To rzadki przykład "rozgrywającego", który potrafi mieć ponad 50% strat, z czego kilka groźnych.

Jak się porówna jego grę z pomeczowymi wypowiedziami, gdzie ewidentnie widać jak bardzo chłopak jest zadowolony ze swojej postawy na boisku, to można wyciągnąć jeden wniosek: schizofrenia. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak żenująco słaby miał tak wysokie mniemanie o sobie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując