Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2474
Stary 17.09.2012, 06:47
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Z fejsbuka. Jeśli to prawda, to czas zacząć się bać, kto będzie następcą MP...

Wyprzedać połowę drużyny w lecie, po czym liczyć na cud. Jako że cudu nie ma, bo oczywiście być nie mogło, to zwolnijmy trenera! A co! Może tym razem będzie cud!

Przeraża mnie to. To jest po.......one co się dzieje w tym klubie
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując