Lacrima napisał(a):

|
Z fejsbuka. Jeśli to prawda, to czas zacząć się bać, kto będzie następcą MP...
|
Wyprzedać połowę drużyny w lecie, po czym liczyć na cud. Jako że cudu nie ma, bo oczywiście być nie mogło, to zwolnijmy trenera! A co! Może tym razem będzie cud!
Przeraża mnie to. To jest po.......one co się dzieje w tym klubie
