mitmichael napisał(a):

Widzew Łodz liderem - to jest skandal
|
Jak oglądałem ich mecz to inaczej na to patrzę.
Całkiem przyjemnie dla oka grają, dużo biegają, wystawiają się na pozycje, w obronie też są dobrz ustawieni.
Ciekawym zawodnikiem jest ten Rybicki. Ma chłopak lekkość dryblingu. Może być z Niego niezły zawodnik.