Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60310
Stary 15.09.2012, 15:18
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Matko z córką! Obejrzyj sobie chociażby mecz z poprzedniego sezonu z Widzewem. Popełniał olbrzymie błędy, nie wychodził do piłek, zostawał na linii bramkowej. Nie miał takiej pewności w grze. Niestety, Jovanic jest po prostu za słaby. Zresztą - dla mnie kontrowersyjne jest wydawanie na bramkarza pieniędzy w sytuacji gdy ich w klubie nie ma - są inne pozycje - które wymagają wydania konkretnej kasy, ale nie na bramkarza.
nie pisze o obecnych umiejętnościach tylko o potencjale zawodnika.
Czytac ze zrozumieniem
Odpowiedz cytując