Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2316
Stary 15.09.2012, 00:02
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

. Jak tak dalej pójdzie to dół tabeli na długie miesiące nas czeka. I nie wiem czy się z niego wygramolimy.
Marszałku - nie chwaląc się bo nie ma czym, miesiące temu pisałem że to ostateczny krach systemu , który mamy w klubie - tyle że nie chodziło mi o trenera.Probierz to był do wyjebania jeszcze przed tym jak został naszym trenerem ale tak na dziś - to zupełnie poboczna kwestia.
Probierz to jest pikuś - może zostać, można go zmienić....tyle że nic to nie zmieni.Kwestia trenera to u nas jest taka, czym posypać ten zgniły tort...możemy go posypać nawet kawiorem a i tak będzie jebał.
Dół tabeli nas czeka niezależnie od tego kto będzie trenerem, przyzwyczaj się do tego.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując