Mati_ napisał(a):

Nie ta metoda. Jak nie ma pieniedzy to dajmy szanse Probierzowi..
..
|
Ale szanse w czym ? Zespół człapie i nie ma pomysłu na żadną grę. Praca trenera jak nic jest widoczna poprzez kulturę gry i przygotowanie fizyczne. A tu mamy nawet nie prekamr taktyczny, nic nie mamy i do tego ledwo zipiejących gości. Zagrania można wyćwiczyć w miesiąc na pamięć, pewne schematy. Probierz jest tutaj jakiś czas i nic a nic wyćwiczonego nie widzę.
Rozumiem slogan "dać szansę". Ale w tym wypadku nie widzę powodów aby dawać mu jakąkolwiek szanse. Wykazałem pozyżej czemu. Szkoda czasu a zespół nie prezentuje się zupełnie, a znów aż tak beznadziejny kadrowo nie jest. Jak tak dalej pójdzie to dół tabeli na długie miesiące nas czeka. I nie wiem czy się z niego wygramolimy.
A tak na marginesie, większość wiedziała na forum kto to Probierz i czego się można po nim spodziewać. To znaczy niczego
