Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2313
Stary 14.09.2012, 23:30
Mati_ napisał(a):Wyświetl post


Nie ta metoda. Jak nie ma pieniedzy to dajmy szanse Probierzowi..

..
Ale szanse w czym ? Zespół człapie i nie ma pomysłu na żadną grę. Praca trenera jak nic jest widoczna poprzez kulturę gry i przygotowanie fizyczne. A tu mamy nawet nie prekamr taktyczny, nic nie mamy i do tego ledwo zipiejących gości. Zagrania można wyćwiczyć w miesiąc na pamięć, pewne schematy. Probierz jest tutaj jakiś czas i nic a nic wyćwiczonego nie widzę.

Rozumiem slogan "dać szansę". Ale w tym wypadku nie widzę powodów aby dawać mu jakąkolwiek szanse. Wykazałem pozyżej czemu. Szkoda czasu a zespół nie prezentuje się zupełnie, a znów aż tak beznadziejny kadrowo nie jest. Jak tak dalej pójdzie to dół tabeli na długie miesiące nas czeka. I nie wiem czy się z niego wygramolimy.

A tak na marginesie, większość wiedziała na forum kto to Probierz i czego się można po nim spodziewać. To znaczy niczego
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując