|
Przede wszystkim musimy zatrudnić napastnika. W pozostałych drużynach napastnik często robi grę, przytrzymuje piłkę, zrobi sprint angażująć obronę. Genkov to parodia napastnika, stoi, ledwo się rusza. Od czasu do czasu coś strzeli ale jak to mówią: 'nawet ślepej kurze ziarno'. Jest monotonny, nie absorbuje obrońców. Moim zdaniem trzeba wziąć kogoś ala Traore z Lechii. Szybkiego murzyna który będzie po prostu zapierdalał i nawet jak będzie się przewracał o własne nogi to nieech rozrusza obronę przeciwnika a nie tak jak Genkov.
Probierz niestety musi odejść. Nie jestem w stanie uwierzyć że Pietruszka, Dąbrowski i jakieś inne nołnejmy są lepsze od naszych grajków. Ta drużyna jest dramatycznie ustawiona. Wilk mota sie i gubi co chwilę. Melikson i Iliev na skrzydłach ok ale w ogóle się nie wracają do obrony przez co przeciwnik ma przewagę cały czas w ataku.
W obronie niestety zmuszeni jesteśmy grać kalekami typu Burliga, Fredriksen czy Jaliens. Tu już niewiele da się zrobić. Dziś na plus zdecydowanie Bunoza który wyrasta na najlepszego naszego obrońcę.
I ostatnia rzecz skoro jesteśmy ligowym średniakiem to musimy zacząć grać jak ligowy średniak czyli z kontry. Trudno trzeba to przeboleć ale jak będziemy grać tak otwarcie jak dzię nie mając obrońców to będziemy walczyć o utrzymanie.
|