FraMat napisał(a):

Chavez ława? Prędzej Głowacki. Obydwaj sa po kontuzji i obydwaj reprezentują teraz zbliżony poziom
Pareiko ława? A kto za niego?
|
zbliżony poziom ? nie przeczę że Głowa zalicza wtopy i ma wiele niepewnych interwencji , ale wciąż nam wiele razy ratuje dupę i jakiś poziom prezentuje , przynajmniej bierze na siebie ciężar gry , w przeciwieństwie do Chaveza który nie dość że ma słabą skuteczność w odbiorach , to wszystkie jego podania do przodu wywołują palpitacje serca ( z korzyścią dla przeciwnika)
Jeśli ostatnio przeciwko Pogoni mógł zagrać 23-letni Michał Buchalik ( 7 spotkanie w ekstraklasie ) z Lechii i nie puścić bramki oraz jego rówieśnik Dariusz Trela z Piasta (jego 3 spotkanie w ekstraklasie ) który również zachował czyste konto to my boimy się wystawić Miśkiewicza ? czym ryzykujemy ? Pawełkiem ryzykowaliśmy grę przez 4 lata