Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 11.09.2012, 13:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Chavez ława? Prędzej Głowacki. Obydwaj sa po kontuzji i obydwaj reprezentują teraz zbliżony poziom
Pareiko ława? A kto za niego?
zbliżony poziom ? nie przeczę że Głowa zalicza wtopy i ma wiele niepewnych interwencji , ale wciąż nam wiele razy ratuje dupę i jakiś poziom prezentuje , przynajmniej bierze na siebie ciężar gry , w przeciwieństwie do Chaveza który nie dość że ma słabą skuteczność w odbiorach , to wszystkie jego podania do przodu wywołują palpitacje serca ( z korzyścią dla przeciwnika)

Jeśli ostatnio przeciwko Pogoni mógł zagrać 23-letni Michał Buchalik ( 7 spotkanie w ekstraklasie ) z Lechii i nie puścić bramki oraz jego rówieśnik Dariusz Trela z Piasta (jego 3 spotkanie w ekstraklasie ) który również zachował czyste konto to my boimy się wystawić Miśkiewicza ? czym ryzykujemy ? Pawełkiem ryzykowaliśmy grę przez 4 lata
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.09.2012 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując