Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 11.09.2012, 12:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
juz nie przesadzajmy, kiedyś na reprezentacje jeździło 8-12 zawodników z naszej kadry , a teraz "zaledwie " 4 . Grać trzeba i tyle .

Chavez ława
Pareiko zalicza wtopy i przypuszczam że usiądzie na ławce
Melikson , Genkov - podstawowi zawodnicy , ale i w reprezentacjach nie grają całych spotkań ( Genkov ława )
Chavez ława? Prędzej Głowacki. Obydwaj sa po kontuzji i obydwaj reprezentują teraz zbliżony poziom
Pareiko ława? A kto za niego?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując