Karherop napisał(a):

juz nie przesadzajmy, kiedyś na reprezentacje jeździło 8-12 zawodników z naszej kadry , a teraz "zaledwie " 4 . Grać trzeba i tyle .
Chavez ława
Pareiko zalicza wtopy i przypuszczam że usiądzie na ławce
Melikson , Genkov - podstawowi zawodnicy , ale i w reprezentacjach nie grają całych spotkań ( Genkov ława )
|
Chavez ława? Prędzej Głowacki. Obydwaj sa po kontuzji i obydwaj reprezentują teraz zbliżony poziom
Pareiko ława? A kto za niego?