Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60307
Stary 08.09.2012, 14:12
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Jovanić nigdy nie dostał prawdziwej szansy. Nie dowiemy się jaki ma potencjał jesli nie zgra w kilku meczach z rzędu.
Matko z córką! Obejrzyj sobie chociażby mecz z poprzedniego sezonu z Widzewem. Popełniał olbrzymie błędy, nie wychodził do piłek, zostawał na linii bramkowej. Nie miał takiej pewności w grze. Niestety, Jovanic jest po prostu za słaby. Zresztą - dla mnie kontrowersyjne jest wydawanie na bramkarza pieniędzy w sytuacji gdy ich w klubie nie ma - są inne pozycje - które wymagają wydania konkretnej kasy, ale nie na bramkarza.
Odpowiedz cytując