<Crasch> napisał(a):

|
Jovanić nigdy nie dostał prawdziwej szansy. Nie dowiemy się jaki ma potencjał jesli nie zgra w kilku meczach z rzędu.
|
Matko z córką! Obejrzyj sobie chociażby mecz z poprzedniego sezonu z Widzewem. Popełniał olbrzymie błędy, nie wychodził do piłek, zostawał na linii bramkowej. Nie miał takiej pewności w grze. Niestety, Jovanic jest po prostu za słaby. Zresztą - dla mnie kontrowersyjne jest wydawanie na bramkarza pieniędzy w sytuacji gdy ich w klubie nie ma - są inne pozycje - które wymagają wydania konkretnej kasy, ale nie na bramkarza.