Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7697
Stary 07.09.2012, 20:36
Mam nadzieje ze pojada z Reprezentacją PZPNu przynajmniej 5:1, potem tylko wp!@#$ od Mołdawii i już NIC SIĘ NIE STAŁO HEJ GRZESIU NIC SIĘ NIE STAŁO
Odpowiedz cytując