Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.09.2012, 14:12
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
to tak trochę dla ochłodzenia głów
Chcesz powiedziec,ze 2010(nie liczac poprzedniich strat) przyniósł 32239459,60 straty.... ?
Zysk netto wydaje mi sie ,ze jest po odliczeniu kosztów,wiec te zwiazne z wynagrodzeniami i obcymi mozna czytac tylko obrazowo i dla wyliczenia zysku brutto.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 07.09.2012 o godz. 14:16.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując