|
Wybaczcie, Panowie, ale jeśli zawodnik przyjeżdża na drugi koniec świata i pokazuje na boisku buractwo i chamstwo zamiast strzelać bramki, to ja nie mam pytań. Bądźmy obiektywni - gdyby tak Iksiński stanął na goleniu Melexa, to całe forum huczałoby, by faceta oskalpować, a jego dzieci sprzedać na organy do Chin. Buractwo RQ uważam za właściwie "nagrodzone".
|