pan Dudi napisał(a):

|
Z tym, że podobno stawki SportFive nie były wygórowane. Mało tego, rzekomo wstępna oferta była przez TVP przyjęta, a potem te same warunki odrzucili.
|
Może doszli do wniosku, że tego gówna nie da się na trzeźwo oglądać? Może odstraszyły ich złe emocje wokół kadry i PZPN-u? Może zauważają narastające w....ienie społeczeństwa?
Może te stawki nie były wygórowane pięć lat temu, a teraz już się zwyczajnie nie opłacają?
Przy czym zaznaczam, że sam nie obejrzałbym pewnie tego meczu nawet za darmo. Odkąd Smuda zrobił z Reprezentacji Legię cudzoziemską, odkąd próbowano handlować orzełkiem - mam ich w głębokim poważaniu. Mogę oglądać piłkarzy ręcznych lub siatkarzy, nawet koszykarzy - w przypływie desperacji. Kopaczy mam gdzieś...