Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7676
Stary 07.09.2012, 11:40
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Z tym, że podobno stawki SportFive nie były wygórowane. Mało tego, rzekomo wstępna oferta była przez TVP przyjęta, a potem te same warunki odrzucili.
Może doszli do wniosku, że tego gówna nie da się na trzeźwo oglądać? Może odstraszyły ich złe emocje wokół kadry i PZPN-u? Może zauważają narastające w....ienie społeczeństwa?

Może te stawki nie były wygórowane pięć lat temu, a teraz już się zwyczajnie nie opłacają?

Przy czym zaznaczam, że sam nie obejrzałbym pewnie tego meczu nawet za darmo. Odkąd Smuda zrobił z Reprezentacji Legię cudzoziemską, odkąd próbowano handlować orzełkiem - mam ich w głębokim poważaniu. Mogę oglądać piłkarzy ręcznych lub siatkarzy, nawet koszykarzy - w przypływie desperacji. Kopaczy mam gdzieś...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.09.2012 o godz. 11:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując