Proud napisał(a):

I tak Klub mu nie zapłacił jeszcze nic, więc dla Niego to bez różnicy
|
Nie ma się z czego śmiać... a co jak będzie musiał iść pod latarnię żeby uzbierać tą dychę

Klub koniecznie musi się odwołać!!
A na kolejnym meczu zbiórka dla Romella na zapłacenie kary zamiast na oprawy. Musimy Mu pokazać nasze wsparcie!