Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19680
Stary 06.09.2012, 18:55
Proud napisał(a):Wyświetl post
I tak Klub mu nie zapłacił jeszcze nic, więc dla Niego to bez różnicy
Nie ma się z czego śmiać... a co jak będzie musiał iść pod latarnię żeby uzbierać tą dychę
Klub koniecznie musi się odwołać!!
A na kolejnym meczu zbiórka dla Romella na zapłacenie kary zamiast na oprawy. Musimy Mu pokazać nasze wsparcie!
Odpowiedz cytując