tofik napisał(a):

|
Płaczynski jeszcze na kolanach przyjdzie żeby od nego odkupili te prawa. Tylko może pół tego dostanie co wcześniej dawało TVP, jak nie mniej .Straci podejrzewam niesamowicie.
|
Z tym, że podobno stawki SportFive nie były wygórowane. Mało tego, rzekomo wstępna oferta była przez TVP przyjęta, a potem te same warunki odrzucili.
Ostrożniej z wyciąganiem wniosków i szukaniem winnych, bo patrząc na to, jak co chwilę TVP się kompromituje, to wina Sportfive wcale nie jest taka oczywista.