Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7671
Stary 06.09.2012, 13:33
tofik napisał(a):Wyświetl post
Płaczynski jeszcze na kolanach przyjdzie żeby od nego odkupili te prawa. Tylko może pół tego dostanie co wcześniej dawało TVP, jak nie mniej .Straci podejrzewam niesamowicie.
Z tym, że podobno stawki SportFive nie były wygórowane. Mało tego, rzekomo wstępna oferta była przez TVP przyjęta, a potem te same warunki odrzucili.

Ostrożniej z wyciąganiem wniosków i szukaniem winnych, bo patrząc na to, jak co chwilę TVP się kompromituje, to wina Sportfive wcale nie jest taka oczywista.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując