TRZEBINIAnin napisał(a):

------------------------Pareiko---------------------
Jovanovic - Głowacki - Chavez - Frederiksen
-----------------------Wilk------------------------
Szewczyk---Chrapek---Melikson---------Iliev
---------------------Genkov---------------------
Tak to widze - i zapier.dalać
|
Sorry, ale w miejsce Chaveza wstawiłbym Bunozę - po tym jak Osman "zagrał" w meczu z Polonią nie mam złudzeń co do jego dyspozycji - być może było to wywołane jeszcze kontuzją z meczu reprezentacji.
Do reszty nie mam zastrzeżeń - oile oczywiście Jova jest już w stanie grać....