Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 05.09.2012, 10:55
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
------------------------Pareiko---------------------

Jovanovic - Głowacki - Chavez - Frederiksen

-----------------------Wilk------------------------

Szewczyk---Chrapek---Melikson---------Iliev

---------------------Genkov---------------------


Tak to widze - i zapier.dalać
Sorry, ale w miejsce Chaveza wstawiłbym Bunozę - po tym jak Osman "zagrał" w meczu z Polonią nie mam złudzeń co do jego dyspozycji - być może było to wywołane jeszcze kontuzją z meczu reprezentacji.
Do reszty nie mam zastrzeżeń - oile oczywiście Jova jest już w stanie grać....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując