lorddavy napisał(a):

|
Powinni go sprzedać i ściągnąć jakiegoś napastnika z prawdziwego zdarzenia. Szkoda tylko, że Bednarz jest jedynie w stanie zrobić to pierwsze.
|
Święta racja. Napastnik z prawdziwego zdarzenia to taki, który sam sobie rzuca piły i wykańcza z przewrotki.
A propos, czy Marek Penksa nie skończył kariery?