Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60259
Stary 04.09.2012, 12:38
Dobra bo zaczyna mnie denerwować to gadanie o długach które to narosły ostatnio tak dramatycznie że BC już zwija interes... Mam pytanie... Skąd się wziął ogólny dług Wisły u Cupiała? Czy skład w którym grali Żurawski Kuzba Uche Frankowski Kosowski zarabiał na siebie? A może to też byli przepłaceni gracze bo na rodzimym rynku zarabiali grosze dla klubu a na arenie międzynarodowej tylko raz udało się coś zarobić? Może problem polegał na tym że Wisła notował największe straty właśnie w swoim złotym okresie?
Odpowiedz cytując