QBAS napisał(a):

|
Swoja drogą Smokowski (szef działu piłki nożnej w Canal+) wygląda na ogarniętego faceta, zna się na piłce znakomicie. Może stowarzyszenia klubów ekstraklasy postarały się zainteresować go całą sprawą i wysondować czy jest szansa jego poparcia. Co by nie mówić, jeśli wszystkie media (TVN, GW, onet, publiczna) są przeciw kibicom, ciężko będzie o spektakularny sukces.
|
Zwłaszcza, że im, tj. C+ też powinno zależeć, by jednak stadiony były pełne dopingu, co jak co ale taki mecz jak dziś, choć jest ciekawy, bez dopingu jest jakiś taki dziwny, nijaki a to przeciętnego abonenta C+ który rzadko ogląda mecze naszej e-klasy jeszcze bardziej może zniechęcić

Zauważyłem też bodaj podczas meczu Polonii z Lechem w poprzedniej kolejce, że komentatorowi podobała się oprawa, którą przygotowali kibice, czyli w pewien sposób zwracają na to uwagę co się dzieje na trybunach.
Z drugiej strony, gdy słyszy się Kazka Węgrzyna, który twierdzi, że "zaczyna się mecz" w chwili, gdy kibice krzyczą: "Piłka nożna dla kibiców", to ma się wrażenie, że jednak eksperty c+ totalnie nie czują klimatu.