Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60205
Stary 03.09.2012, 12:55
Aha wiadomość dnia z tego wywiadu,była kasa na Sikorskiego nie było dla Brożka
Mam nadzieje że szanowany przez nas właściciel Bogusław Cupiał wkońcu się zainteresuje klubem,jestem pewien że chce dla Wisły jak najlepiej ale w tej chwili idzie to w kierunku katastrofy.

Czas pożegnać na zawsze pana Jacka Bednarza,potrzebny jest ktoś nowy z doświadczeniem
Długi same się nie tworzą,czas aby i pan Cupiał znalazł trochę czasu żeby kontrolować to co się robi z jego kasą,bo bez dwóch zdań jest ona rozpieprzana na prawo i lewo a drużyne jaką mamy każdy widzi

PS:Co do trenera Probierza myślę że powinien zostać przynajmniej do końca rundy a w przerwie zobaczymy gdzie jest Wisła,czy nadal będziemy mieli szanse na Mistrzostwo,jeśli tak to konieczne będą mocne wzmocnienia już źimą !

Pan Bednarz jest pierwszy do wylotu i to od zaraz
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 03.09.2012 o godz. 12:59.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując