Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4807
Stary 03.09.2012, 10:20
Jak ktos ma 4 minuty zycia do stracenia to niech poslucha http://dziendobry.tvn.pl/video/wielk...est,56396.html - Szczegolnie od 0;59 no i dalej kwiatek w postaci "Premier bedzie sral" Takie gowna w tv puszczaja i ludzia piora mozgi


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując