Ajax napisał(a):

Co do odpuszczenia tematu, myślę, że tak ja już nic nowego nie wymyślę. Dowiedziałem się kilku ciekawych spraw. Myślę, że dalsza dyskusją byłą by już tylko zwykłym powtórzeniem. Czego osobiście bardzo nie lubię.
|
Super, to na koniec może jakieś konkluzje? Kto i co powinien teraz zrobić żeby za pięć lat można było z dużym prawdopodobieństwem prawdziwe wydarzenia, opisywać dzieciom w szkołach. Kto i co?