wislak68 napisał(a):

|
Fornalu: weekend. Łap się za jabola a nie baw się w udawanie mądrzejszego niż jesteś.
|
Jak rzadko się ze Szpeniem zgadzam, tak teraz mógłbyś odpowiedzieć na to pytanie. Bo jestem ciekaw, czy PiS zrobił coś w kierunku wyczyszczenia z SB-ków polskiej dyplomacji, kiedy rządził.