Szpen napisał(a):

|
a ilu z nich zostało zatrudnionych w resorcie za Radka, a ilu pracuje tam "od zawsze"? Ktoś wie? Po wypowiedzi Fotygi, wnioskuję że są tam od zawsze ...
|
Fornalu: weekend. Łap się za jabola a nie baw się w udawanie mądrzejszego niż jesteś.