Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18957
Stary 31.08.2012, 23:09
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a ilu z nich zostało zatrudnionych w resorcie za Radka, a ilu pracuje tam "od zawsze"? Ktoś wie? Po wypowiedzi Fotygi, wnioskuję że są tam od zawsze ...
Fornalu: weekend. Łap się za jabola a nie baw się w udawanie mądrzejszego niż jesteś.