Taka ciekawostka, jakby kogoś jeszcze ta "reprezentacja" interesowała:
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Sp...l?ticaid=1f163
"Wedle obowiązującej ustawy, wszystkie pojedynki piłkarskiej reprezentacji Polski muszą być transmitowane w ogólnodostępnych kanałach. Ustawa ta jednak nie dotyczy systemu pay-per-view."
To co, płacimy?


