Kaan napisał(a):

|
Mówcie co chcecie, nie wierze w naszych młodych.
|
Mają niepowtarzalną szansę.Niech zapierdalają i pracują na szacunek.Ich po koniec II połowy mają kurcze łapać a w szatni po zakończeniu spotkania mają rzygać ze zmęczenia, wtedy może wygramy.
Tak tak, jestem naiwny
