Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60040
Stary 30.08.2012, 20:55
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Staszek pokazał nam jak się robi transfery, jak tu pracował.
Znaczy jak? Ściąga piłkarzy na wypożyczenie, na których i tak nie będzie nas później stać? Czy może załatwia podstarzałym znajomym gwiazdorskie kontrakty?
Odpowiedz cytując