Pablo84 napisał(a):

|
Dokładnie!.Jeśli ma tak to wyglądać, to jak najbardziej oki. Ja tylko bardzo bym się cieszył, gdyby właściciel się nie wpierdalał , bo najczęściej to on robi niepotrzebnie zamieszanie swoją gorącą głową.Jeśli nie daje kasy, to przynajmniej niech będzie sprawiedliwy.
|
A dlaczego sądzisz, że nie daje kasy. Daje pewnie z 5-8 mln za reklamę na koszulkach. Ponadto musi spłacać kredyty które zaciągnął na inwestycji w Wisłę. A wiadomo, odsetki też trochę kosztują. Faktem jest, że Cupiał trochę pieniędzy na zawodnikach zarobił, jednakże od tego trzeba odjąć podatki, prowizje itd. więc napewno ten dług wewnętrzny czyli 100 mln zł. nie został spłacony do końca.
Łato jest gadać, że ktoś kasy nie daje, tylko że jak gość władował w klub ze swoich 100-120 mln zł, to przynajmniej teraz chce by to jakoś wszystko się bilansowało, a nie musiał jeszcze więcej kasy wydawać.