Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59928
Stary 30.08.2012, 12:17
MrÓwA_1906 napisał(a):Wyświetl post
a skąd Wy wiecie że coś Wisła podpisała?
DP i TWSD podają informację że nic nie został podpisane, że umowa a nie oferta wstępna została przesłana wczoraj jak kirm wyjechał na testy, a wcześniej była tylko zgodna na wyjazd i testy (to samo piszą holendrzy)
Nie wiemy.
Ale ponawiam pytanie - jeśli nic nie podpisała to co za akcja z tą FIFĄ? Na podstawie czego
@marcin19876
Podobno nie składaliśmy żadnej oferty Pawłowi więc o co Ci chodzi? Miał się prosić żeby Probierz Mu pozwolił zagrać w Wiśle za darmo?
Pomijając już to, że kto wie czy ta Huelva by nas nie rozwaliła.
Ostatnio edytowane przez arti : 30.08.2012 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując