lazy napisał(a):

Z komunikatu klubu wynika, że kontrakt z Groningen został już podpisany a Kirm jedzie tylko na testy medyczne.
Nie wiem jak w umowie wypożyczenia można pominąć kwestię wynagrodzenia zawodnika w okresie wypożyczenia. To raczej kluczowa kwestia. A odpowiedzialność za niejasne sformułowanie spada w 100 % na Bednarza/prawników klubu, bo:
a) jeśli tego nie dopilnowali i Kirm wróci to planowany transfer (wypożyczenie) upadnie
b) jeśli tego nie dopilnowali i Kirm zostanie w Holandii to jeszcze będziemy mu płacić wynagrodzenie.
Obie sytuacje są złe z punktu widzenia klubu.
Z moich doświadczeń - jeśli przed podpisaniem kontraktu nie dopilnuje się jakiejś zasadniczej kwestii biznesowej to albo transakcja się wyp.... albo co najmniej będzie to kosztować (czas, pieniądze, nerwy).
|
Przeczytałem ten komunikat, wchodzę na TWSD zobaczyć jakiej pokrętnej logiki użyją grouppies SV (bo oczywiście nie spodziewałem się po Was niczego rozsądnego), żeby wybielić swojego idola i oczywiście nie zawiodłem się.
Skoro już w trakcie testów medycznych pojawiła się nowa umowa od Holendrów, to chyba znaczy, że SV "was doing his magic", a nie Bednarz coś zjebał, co?
No, ale pożyjemy, zobaczymy.