63.5 Kg napisał(a):

Wydaje mi sie ze Wisła jako pierwszy klub na swiecie w historii pilki noznej opracuje taktyke gry bez skrzydlowych...
W koncu bedziemy w czyms pierwsi...
|
pierwsza była Hiszpania na euro 2012, tyle ze oni grali bez skrzydowych i bez napastnika
