serek.c2 napisał(a):

Ignor dla osła proponuję, inaczej będzie takimi podsumowaniami konczył każdą dyskusję. Adios Szpenio
|
słuchaj kolego, jak nie masz nic do powiedzenia ciekawego i na temat - a widzę że nie masz, bo każda twoja wypowie tutaj jest bez związku z meritum i tematem to daruj sobie pisanie. Skończ też z inwektywami, bo osioł to możesz mówić na swojego starego który Cię dla naszego pecha począł. Kultury gburze, bo inaczej będziesz za każdym jednym razem czytał całą litanię przezwisk i wyzwisk na swój temat. I nie wyskakuj mi tutaj z tekstem, za sam takich uzywam. Używam tylko w odpowiedzi na takie zaczepki jak Twoja.
Wiślak - popraw tą poraszkę w swoim poście ...
Arapaho napisał(a):

|
Mogły być przeprowadzone negocjacje bez ogłoszenia (jako forma przetargu) a ich wynikiem transakcja barterowa . Wtedy Ustawę masz spełnioną i wypowiedz Dudka ma sens
|
tysiąc razy łatwiejszą możliwością było wyłaczenie budynku z majątku Ruchu w 2006 roku. Skończcie, bo tu nie ma czego bronić. Jedna strona dała dupy kiedyś, inna teraz i mamy co mamy.