Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2012, 19:23
Dzis napewno gralismy z druzyna, ktora ma najgorszych pilkarzy w lidze, a to, ze Probierz nic nie zrobil z Wisla bylo widac juz tydzien temu.Quito to chyba bedzie kolejny Rios niby technike ma niezla, ale jest zupelnie bezproduktywny dla druzyny.Wiedzialem, ze ten Dunczyk to bedzie pomylka.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 25.08.2012 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując