Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1835
Stary 25.08.2012, 18:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Mnie chodzi o styl i poziom gry.
Styl czy poziom nie przyjda.... poniewaz nie ma schematow, ktore ta druzyna probowalby grac do bolu - czy to srodkiem czy bokami. Gramy na Meliksona ktory moze wymienic klepe z Ilievem i tyle. Lepiej nie bedzie bo przygotowaniem fizycznym tez jakos nie gorujemy nad reszta stawki.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując