FraMat napisał(a):

|
Mnie chodzi o styl i poziom gry.
|
Styl czy poziom nie przyjda.... poniewaz nie ma schematow, ktore ta druzyna probowalby grac do bolu - czy to srodkiem czy bokami. Gramy na Meliksona ktory moze wymienic klepe z Ilievem i tyle. Lepiej nie bedzie bo przygotowaniem fizycznym tez jakos nie gorujemy nad reszta stawki.