Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1826
Stary 25.08.2012, 17:09
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Pusty śmiech człowieka ogarnia jak się czyta te wszystkie tępe narzekania na Probierza. Polecam bardzo trafny wywiad z naszym trenerem:

http://www.youtube.com/watch?v=XANC_...eature=related

Od 7:00.
wysłuchałem i... nic
"Trenowanie to powtarzalność". To według Ciebie dopiero jutro Probierz ma zacząć treningi? Na co poświęcono lato?
Ja nie wymagam, by pół roku pobytu w klubie widac było radykalne podniesienie poziomu gry.
Mnie sie marzy, żeby po zachowaniu zawodników na boisku było widać, że wiedzą w co mają grać: w piłkę nożną czy plażową. Zeby było widać myśl przewodnią w grze nawet jak nie wszystko wychodzi.
Od początku widzę to u Probierza cienko i pisałem to samo z chwilą gdy ogłoszono jego zatrudnienie. Nie jestem chorągiewką, która po remisie z Podbeskidziem odsądza trenera od czci i wiary. To są rzeczy, które widać (albo nie widać) było już wcześniej.
Powiedziałem sobie, że do konca rundy dam Probierzowi spokój i nie wytrzymałem.
Teraz bedę nadal uważnie obserwował. Poczekam do konca rundy, ale na razie nie widzę żadnych znaków postępu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując