Lysy napisał(a):

wysłuchałem i... nic
"Trenowanie to powtarzalność". To według Ciebie dopiero jutro Probierz ma zacząć treningi? Na co poświęcono lato?
Ja nie wymagam, by pół roku pobytu w klubie widac było radykalne podniesienie poziomu gry.
Mnie sie marzy, żeby po zachowaniu zawodników na boisku było widać, że wiedzą w co mają grać: w piłkę nożną czy plażową. Zeby było widać myśl przewodnią w grze nawet jak nie wszystko wychodzi.
Od początku widzę to u Probierza cienko i pisałem to samo z chwilą gdy ogłoszono jego zatrudnienie. Nie jestem chorągiewką, która po remisie z Podbeskidziem odsądza trenera od czci i wiary. To są rzeczy, które widać (albo nie widać) było już wcześniej.
Powiedziałem sobie, że do konca rundy dam Probierzowi spokój i nie wytrzymałem.
Teraz bedę nadal uważnie obserwował. Poczekam do konca rundy, ale na razie nie widzę żadnych znaków postępu