Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21949
Stary 24.08.2012, 23:01
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Bardzo fajny mecz w Białymstoku ładnie piła chodz
i tylko sędzia postanowił sie pokazać i dał czerwona całkowicie z dupy
A i Milika trzeba by kupić poki nas na niego stać(?), bo chlopakowi jak sodówa nie uderzy to moze sie łądnie rowinąć


fajny mecz

takiej kopaniny bez ladu i skladu dawno nie widzaialem

przelaczylem na chwile na Borussia -Werder- w sumie jakby ogladal jakas inna dyscypline .

niekapuje tych zachwytow nad poziomem po pierwszej kolejce,ta liga zawsze kopaną pozostanie....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując