bridgeburner napisał(a):

Bardzo fajny mecz w Białymstoku ładnie piła chodz
i tylko sędzia postanowił sie pokazać i dał czerwona całkowicie z dupy
A i Milika trzeba by kupić poki nas na niego stać(?), bo chlopakowi jak sodówa nie uderzy to moze sie łądnie rowinąć
|
fajny mecz
takiej kopaniny bez ladu i skladu dawno nie widzaialem
przelaczylem na chwile na Borussia -Werder- w sumie jakby ogladal jakas inna dyscypline .
niekapuje tych zachwytow nad poziomem po pierwszej kolejce,ta liga zawsze kopaną pozostanie....