Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7665
Stary 24.08.2012, 13:17
syryls napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem w takim razie ile Pareiko zarabia względem Jovanica
pierwszy kontrakt Pareiko miał na poziomie 300+ euro (źródło: Andrzej Iwan bodajże), teraz nie ma nawet połowy z tego

Sergei bardzo chciał grać w Wiśle, podobnie jak Głowacki, dlatego też zarabiają marne grosze, ale dzięki temu tu zostali. Szacunek.

Swoją drogą, ciekawe ile proponują Brożkowi, bo takie kwoty 200+ to jest już w tej lidze norma i płacą tyle nawet Zagłębie, wcześniej Bełchatów, Korona (Golański), czy też Śląsk.
Odpowiedz cytując