syryls napisał(a):

|
Ciekaw jestem w takim razie ile Pareiko zarabia względem Jovanica
|
pierwszy kontrakt Pareiko miał na poziomie 300+ euro (źródło: Andrzej Iwan bodajże), teraz nie ma nawet połowy z tego
Sergei bardzo chciał grać w Wiśle, podobnie jak Głowacki, dlatego też zarabiają marne grosze, ale dzięki temu tu zostali. Szacunek.
Swoją drogą, ciekawe ile proponują Brożkowi, bo takie kwoty 200+ to jest już w tej lidze norma i płacą tyle nawet Zagłębie, wcześniej Bełchatów, Korona (Golański), czy też Śląsk.