Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#618
Stary 23.08.2012, 20:53
"Polskie "zespoły nie potrafią grać w piłkę, bazują tylko na odbiorze i szybkim wyjściu do przodu. Polskie wziąłem w cudzysłów bo jednak sporo obcokrajowców gra w tych lepszych naszych klubach. I nadal nic się nie zmienia. Zawsze ta sama rąbanka byle szybciej w przód.
A nikt mi nie wmówi, że żadnej drużyny w PL nie stać na zbudowanie teamu który by grał w piłkę. Może AEL bazując na murzynach, może APOEL bazując na Portugalczykach, może Cluj bazując na południowcach, może Viktoria Pilzno bazując na swoich rodakach, a płacąc im - tu strzelam - pół tego co swoim płaci Legia.
Nie wiem o co tu chodzi, powietrze jakieś inne ?

edit: I nie miałem na myśli tylko i wyłącznie Śląska. Legia się ustawiła dzisiaj i u siebie grała z kontry z drwalami na przykład.Śląsk niby coś tam strzelił ku uciesze gawiedzi, ale też dwa trzy podania i jeb do przodu na walke.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.08.2012 o godz. 21:24.
..
Odpowiedz cytując