Temat
:
Gordan jesteśmy z Tobą
Wyświetl pojedynczy post
mcrap
Member
Od: 05.2011
Offline
#
41
23.08.2012, 07:31
Gordan jestem z Tobą. Trzymaj się chłopie. Gdy byłem w Twoim wieku straciłem ojca, wiem jaki to ból. Trzymaj się !!!
mcrap
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcrap
Znajdź inne posty napisane przez mcrap