Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2314
Stary 22.08.2012, 08:43
Kocur napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...f4fe624,1,3,10



Myślę że nasz klub chce pobić rekord guinnessa w ilości listów do redakcji
Tak sie zastanawiam, czy te wszystkie listy to jednak nie jest farmazon. Wiadomo, problem istnieje, ale jak się czyta, że gościa ochrona odsyła do zarządu TS-u to wyczuwam tu od razu jakiegoś marnego dziennikarzynę. Tak czy inaczej chyba w dodatku do DP jest dzisiaj cały artykuł m.i. o tym facecie z dzieckiem, braku napojów, sprzedaży przez neta itd oraz jakże by inaczej, komentarz Ochalika - "Przepraszamy, na Polonii będzie lepiej, sprzedaż biletów online jest w zaawansowanej fazie...bla bla bla"
Tak się zastanawiam czy Cupiała interesuje w ogóle to co się dzieje. Mógłby uderzyć pięścią w stół i powiedzieć jasno, że sprzedaż internetowa ma być wprowadzona do dajmy na to połowy września a jak nie to każdy kto jest za to odpowiedzialny wypad z klubu.
Ukazuje się jeden artykuł za drugim, robią nam antyreklamę a zarząd w kółko to samo, mimo że problem istnieje od powrotu na Reymonta tj. blisko dwa lata. Jak bym się przeszedł po osiedlu, okazałoby się, że każdy jeden spożywczak ma terminal płatniczy a Wisła nie ma.
Widać po meczu z Bełchatowem, że zainteresowanie meczami jest, ale jak nic się nie zmieni to zamiast iść w górę z frekwencją wrócimy do tej z zeszłego sezonu.
Odpowiedz cytując