|
Senior Member
Offline
|
|
JOSE 841 napisał(a): 
|
Brać Brożka -> zostawić Kirma ->sprzedać Gargułe->brać kogoś z trio Mila ,Cetnarski,Kaźmierczak *-> a jak starczy kasy to Maki przy okazji *Zwłaszcza że w Śląsku niedługo może być wyprzedaż a GKS B przeżywa kryzys finansowy
|
Żartujesz? 
|
|