Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3848
Stary 21.08.2012, 15:34
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
zgadzam się, że w dzisiejszych czasach, przy takim dużym stadionie, kupno biletu nie powinno być problemem. Ale jest i każdy o tym wie...
Nie no masz całkowitą racje z tym co mówisz, tylko trochę punkt odniesienia i odpowiedzialność należy przesunąć. Nie każdy o problemach wie. To do klubu należy poinformowanie o ewentualnych kłopotach z zakupem biletów przed meczem, do klubu należy poinstruowanie kibica ile wcześniej musi przyjść aby na spokojnie zakupić bilet. Mówiąc brutalniej - jak klub nie jest w stanie sprzedawać biletów przed meczem to niech ich nie sprzedaje (sic!) lub niech przynajmniej poinformuje o istniejących kłopotach oraz poinstruuje co należy zrobić aby bilet kupić bez problemu. No tak by wypadało.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 21.08.2012 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując