Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59675
Stary 21.08.2012, 14:18
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem jednym z większych błędów było sprzedanie Filipa Kurtko, może być z niego na prawdę klasowy bramkarz. We wczorajszym meczu miałem wrażenie, że gdyby nie Melikson to nic ta drużyna by nie grała. Podobała mi się wczoraj gra Maka, szkoda że nikt nie pomyślał aby wzmocnić nim nasz skład.
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Sory Lysy, po zobaczeniu bramek z tego meczu zmieniam zdanie
Chłopak ma 21 lat, odszedł za darmo. Gra w Rodzie Kerkrade w 1 składzie, a wy piszecie że jest słaby i wypuszczenie go nie było błędem, bo puścił 5 bramek przeciwko PSV? Kurto popisał się też kilkoma naprawdę dobrymi interwencjami, np. 2-krotna obrona wolnych Mertensa lecących w okienko (w 2 przypadku miał dużo szczęscia, to fakt).
http://www.youtube.com/watch?v=JBxKmLYcuPQ
1 wolny - 0:31
2. - 1:00 (więcej szczęścia niż umiejętności akurat w tym przypadku)
Z oceną jego umiejętności się wstrzymajmy, a nie piszmy, że jest słaby po 1 meczu.
Odpowiedz cytując