danpe_ napisał(a):

Może nie dawaj złych rad.
Ochroniarze na bramkach mają terminale, na których wyświetlają się dane i zdjęcie osoby, która przechodzi przez bramkę.
Jak sobie wyobrażasz zamianę kartami?
Przejdzie tylko w przypadku, gdy dwie osoby wyglądają prawie identycznie, a ja na naszym stadionie kojarzę jedynie jedną taką parę
|
Chyba wiem którą.
Ale czasem się udaje przechodzić i chodziło mi o to w przypadku tym, że on i tak już nie ma wyjścia.