Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59648
Stary 19.08.2012, 12:31
Najlepszych młodych piłkarzy kreuje Legia,
nie rozumiem czemu Wisła nie pójdzie w ślady Legii - przecież to jest niesamowity interes - wyszkolić, piłkarz da coś do drużyny, zaprezentowac w pucharach i sprzedawać po 2-3 mln euro, a na jego miejsce są nowi...
nawet jak nie potrafi Wisła wyszkolić bo nie ma bazy, to czemu nie podkupuje młodych talentów za grosze?
Legia w swojej szkółce na pewno ma uzdolnionych, 16-18 latków którzy jeszcze nie zagrali w 1 składzie Legi - podkupić ich. I tym sposobem osłabiamy przeciwnika i sami się wzmacniamy - podwójny plus.
Albo jakiegoś młokosa uzdolnionego ze szkółki Barcelony za 500 tys euro kupić. Jakiegoś niezłego 16 latka. Arsenal tak robi i dobrze na tym wychodzi. W sumie Arsenal ma fenomenalną polityke - też kreuje swoich zawodników, wręcz robi z nich gwiazdy, sprzedaje za naprawdę gruby szmal, rok w rok, a mimo to ciągle zajmuje 3-4 miejsce w lidze, ciagle gra w LM i robi szmal.
Odpowiedz cytując