Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21888
Stary 19.08.2012, 09:51
Proud napisał(a):Wyświetl post
Ale mi nie zależy na gloryfikowaniu kopaczy pod niebiosa

Mi zalezy na chwale Wisły Kraków. Tak, aby za 50 lat Wisła była najbardziej utytułowanym polskim Klubem. Do tego trzeba wygrywać Ligę.

Tak jak pisałem wyżej. Cieszę się jak Wisła gra dobrze w pucharach. Ale jakbym miał wybór: dobra gra w pucharach i 2 miejsce w lidze albo klapa w pucharach i Mistrzostwo, to wybrałbym to drugie.
Do tego nie trzeba 50 lat.Już za rok Wisła może zrównać się mistrzostwami z Ruchem i Górnikiem, tyle że to my mamy więcej vice i 3 miejsc.Więc jeśli daj Boże będzie mistrz, będzie można powiedzieć, że kibicujemy najbardziej utytułowanej Polskiej drużynie

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując