Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21841
Stary 18.08.2012, 17:00
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
W ogólności bym się zgodził, ale spójrz kto ich dzisiaj rozłożyl na łopatki:

Mielcarz - Broź, Phibel, Abbes, Bartkowski - Alex, Dudek, Bartoszewicz, Kaczmarek - Okachi, Ben Difallah z ławki Stępiński, Rybicki, Pietrowski - to niemal same anonimy! Ja rozumiem, że piłkarze Śląska są koszmarnie przereklamowani, ale że aż tak?
Aż tak nie, ale w tym konkretnym przypadku dochodzą jeszcze cechy wolicjonalne. Z przyjemnością patrzyłem na tych ambitnych młodych chłopaków, którzy weszli z ławki Widzewa. Zwłaszcza, że za statyczne tło robili im przekonani o swojej zajebistości mistrzowie Polski.
Odpowiedz cytując