Cichy napisał(a):

Im szybciej Śląsk wy.......i Lenczyka, tym dla nich lepiej. Nie tylko za to JAK ten zespół gra, ale przede wszystkim KIM gra, bo to też "zasługa" Lenczyka.
Dramat Śląska polega na tym, że nawet duet trenerski Mourinho - Guardiola nie nauczyłby grać w piłkę Wasiluka, Patejuka, Kowalczyka, Jodłowca, Kaźmierczaka czy Cetnarskiego. Sprzątanie po Lenczyku będzie trwało boleśnie długo...
|
W ogólności bym się zgodził, ale spójrz kto ich dzisiaj rozłożyl na łopatki:
Mielcarz - Broź, Phibel, Abbes, Bartkowski - Alex, Dudek, Bartoszewicz, Kaczmarek - Okachi, Ben Difallah z ławki Stępiński, Rybicki, Pietrowski - to niemal same anonimy! Ja rozumiem, że piłkarze Śląska są koszmarnie przereklamowani, ale że aż tak?